Urządzenie do reedukacji chodu w odciążeniu

PARESTAND

jest to rewolucyjne urządzenie do reedukacji chodu, które cechuje prostota konstrukcji i funkcjonalność zarówno dla pacjentów, jak i rehabilitantów.
Image

Przeznaczone jest do bezpiecznej nauki chodu osób, które utraciły tę zdolność w wyniku np. udaru mózgu, stwardnienia rozsianego, dziecięcego porażenia mózgowego, wypadków komunikacyjnych i innych schorzeń.

Innowacyjność tego urządzenia tkwi w jego niezawodności i skuteczności w wykonywaniu zamierzonego celu rehabilitacyjnego. Produkt umożliwia samodzielne poruszanie się osoby ćwiczącej z zachowaniem warunków bezpieczeństwa w pozycji pionizowanej oraz dostosowanie czasu ćwiczeń i obciążenia do jej możliwości.

PARESTAND zapewnia również wysoki komfort pracy rehabilitanta, którego rola ogranicza się do instruktażu i czuwania nad prawidłowością wykonywania ćwiczeń. Konstrukcja urządzenia umożliwia spionizowanie pacjenta bez wysiłku ze strony rehabilitującego.

Urządzenie charakteryzuje się wyjątkową prostotą konstrukcji przy jednoczesnym spełnieniu wszystkich założonych funkcji, co jest gwarantem niezawodności i bezpieczeństwa w czasie eksploatacji.

PARESTAND to łatwośc obsługi, brak konieczności wysiłku fizy-cznego za strony rehabilitanta oraz bezpieczeństwo dla pacjenta. Przy pracy z chorym wymagane jest zaangażowane tylko jednej osoby, której rola ogranicza się do instruktażu i kontroli prawidłowości wykonywanych ćwiczeń. Wymusza aktywną postawę ćwiczącego. Czas ćwiczenia zależy tylko i wyłącznie od możliwości pacjenta, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa podczas trwania ćwiczeń.
Urządzenie wyposażone zostało w system odciążania pacjenta, pozwalający odciążyć go do zadanej wagi, którą chcemy, by pokonywały mięśnie nóg ćwiczącego. Konstrukcja PARESTAND umożliwia korzystanie z rehabilitacji za pomocą tego urządzenia praktycznie wszystkim pacjentom, bez względu na wzrost i wagę ( do 150 kg).
Produkt wykonany został z najlepszych materiałów, jest bez-awaryjny, łatwy w montażu, umożliwia wykorzystanie różnych podłoży w celu przystosowania pacjenta do poruszania się w zmieniających się warunkach.

DOŁĄCZ DO NAS :)